KETTLER speed

Produkt nemá žádné parametry.

• Je rychlé
    • Dobře se drží
    • Délka vyhovuje
    • Je lehké
    • Když se s ním skáče na chodníku, rychle se jemně odře.

Přesto že s ním nemohu moc skákat na chodníku, aby se mi neodřelo,tělocvičny přece taky existují ne?. Nevyměnila bych ho za nic na světě.
    Je tak rychlé že často ani sama nestíhám skákat. Je to jediné švihadlo na kterém jsem se naučila dvojskok. Díky tomu to švihadlu jsem si zlepšila výkon a baví mě s ním cvičit.
    Doporučila bych ho všem neboť se přes švihadlo skáče nejlíp ze všech švihadel co jsem měla, a to jsem jich měla dost!
    Hodně lidí říká že stálo hodně na to kolik to váží(ale přesto mi ho závidí), já jsem ale spokojená, sice je pro některé drahé, ale kvalita na de vše.
    Toto švihadlo jsem našla na internetu u jednoho videa, které mě fascinovalo začít skákat . A vůbec nelituji této koupi.

• Rychlé, dceři se dobře drží
    • Trochu vadí vystouplý nápis na rukojeti.

• , zakoupeno v FITHAM

• Rychlé, lehké
    • rukojeti jsou drobné, mužům by švihadlo nemuselo vyhovovat

rukojeti by mohly být masivnější, ale jinak jsem se švihadlem spokojená

Produkt nemá žádné parametry.

Rychle se otáčející švihadlo se syntetickým lanem.

Doporučujeme si produkt před nákupem vyzkoušet a ujistit se, zda daný model bude plně vyhovovat, případně se o vhodnosti doplňku předem poradit s odborníkem. Kontaktovat můžete některého z autorizovaných prodejců Kettler, anebo se vydat přímo do peodwjyn na Drobného 45a v Brně, která se nachází v techniské pasáži Big Billa Boby.

• Je rychlé
    • Dobře se drží
    • Délka vyhovuje
    • Je lehké
    • Když se s ním skáče na chodníku, rychle se jemně odře.

• Rychlé, dceři se dobře drží
    • Trochu vadí vystouplý nápis na rukojeti.

Příliž rychlé není, po cca 10ti použití se ukroutilo u rukojeti, takže se zkrátilo o cca 10 cm a pro mě je už nepoužitelné.

• Je to super švihadlo - rychlé a skvěle se přes něj skáče..
    • ........

doporučila bych toto švihadlo všem...

• , zakoupeno v FITHAM

• Rychlé, lehké